ММО вчителів української мови та літератури розпочало свою роботу 12 січня 2017 року
Учіться, поки інші сплять; працюйте, поки інші відпочивають; будьте готові, поки інші розслабляються; мрійте, поки інші плачуться (William Dudley Ward). Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу (Ліна Костенко). І все-таки: в началі було Слово! І все-таки: начальний дух — Любов (Євген Маланюк). Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній (Олесь Гончар). Рідна мова дається народові Богом, чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів (В.Захарченко). … Українське слово. Ти частка тих, що вже давно померли, їх кров живуща, їх жага нетлінна, безсмертне і величне, як Говерла, багате і дзвінке, як Україна (Д. Луценко). Яке то щастя — мати мову, якою створено «Кобзар»! Оту святу, многовікову — наш найдорожчий Божий дар!(Володимир Квітневий). Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю (Уїльям Джеймс). Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем (Vivian Green).

Лабораторія "ЗНО-2018"24  травня 2018 р. - ЗНО з української  мови й літератури


Керівник лабораторії Корінна О.В.


Презентація "ЗНО- 2018"Корінна О.В., учитель ЗШ №6


Інтерактивні вправи: готуємо учнів до ЗНО.
 Добровольська А.А., учитель ЗШ №4


1    Методичний практикум.“ Я роблю це так”. З досвіду роботи Мартинюк О.М., учителя Новоукраїнського НВК (натисніть ТУТ)
           Шановні колеги! Пропоную ознайомитися з важливою інформацією за посиланнями та різноманітними додатками, розміщеними на стіні матеріалів. Сподіваюся, що вони стануть Вам у нагоді.                                                                                                З повагою - Лариса Яценко

Український центр оцінювання якості освіти

Програма ЗНО з української мови і літератури

Блог підготовки до ЗНО "ЗНОву ЗНО"

ЗНО Освіта.ua.: українська мова, література

ЗНО клуб

Пробне ЗНО- 2018Сделано на Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар