ММО вчителів української мови та літератури розпочало свою роботу 12 січня 2017 року
Учіться, поки інші сплять; працюйте, поки інші відпочивають; будьте готові, поки інші розслабляються; мрійте, поки інші плачуться (William Dudley Ward). Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу (Ліна Костенко). І все-таки: в началі було Слово! І все-таки: начальний дух — Любов (Євген Маланюк). Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній (Олесь Гончар). Рідна мова дається народові Богом, чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів (В.Захарченко). … Українське слово. Ти частка тих, що вже давно померли, їх кров живуща, їх жага нетлінна, безсмертне і величне, як Говерла, багате і дзвінке, як Україна (Д. Луценко). Яке то щастя — мати мову, якою створено «Кобзар»! Оту святу, многовікову — наш найдорожчий Божий дар!(Володимир Квітневий). Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю (Уїльям Джеймс). Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем (Vivian Green).

пʼятницю, 16 березня 2018 р.

Семінар - практикум ММО вчителів української мови та літератури

 
 16 березня  в Мар’янопільській філії Новоукраїнського НВК №8 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар - практикум ММО вчителів української мови та літератури з теми «Використання електронних засобів навчання як засіб розвитку творчості учнів та засіб формування навчальних компетенцій вихованців».

Гостинно, тепло, щиро зустрічали гостей завідуюча філією Світлана Василівна Семенова та вчитель української мови і літератури Сніжана Петрівна Дідик.
  У рамках семінару відбулося знайомство зі школою, історією закладу, цікавою була екскурсія, яку провели господарі НВК. Сніжана Петрівна поділилася з колегами досвідом роботи із зазначеної проблеми та презентувала  власне портфоліо,  провела методичну майстерню
« 45 хвилин із досвіду роботи» ( урок української мови у 8 класі). Під час відкритого уроку вчителі мали змогу пересвідчитися, якими ефективними є використання комп’ютерних технологій,сервісів (Google форм, Майстер-Тестів, додатків Plickers, Mindomo, Learning Apps…) та як вправно користуються ними учні. Сніжана Петрівна провела з колегами ділову гру «Вплив учителя на культуру спілкування молоді в Інтернеті», запропонувала  скласти колаж порад для учнів.

   Зустріч пройшла в теплому дружньому колі, зовсім не хотілося залишати затишні стіни прекрасної сільської школи.

   Дякуємо господарям за приємне та корисне спілкування.


                                                 Поетичні рядки від Алли Добровольської

Сьогодні Мар’янопіль приймає нас.
Чудова школа, прекрасний майстер-клас.
У коридорі затихає гостей крок:
Дідик Сніжана веде урок.
Із комп’ютером давно на Ти,
Відкриває своїм учням віртуальні світи,
Уміло з дітками в ігри грає,
Про звертання та вставні слова знання закріплює.
В Інтернет-просторах мандрують вони,
Чекають приходу справжньої весни.
Дякуємо за щиру гостину,
Бажаємо щастя й достатку
У вашу шкільну родину.

                                                                 





















Немає коментарів:

Дописати коментар