ММО вчителів української мови та літератури розпочало свою роботу 12 січня 2017 року
Учіться, поки інші сплять; працюйте, поки інші відпочивають; будьте готові, поки інші розслабляються; мрійте, поки інші плачуться (William Dudley Ward). Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу (Ліна Костенко). І все-таки: в началі було Слово! І все-таки: начальний дух — Любов (Євген Маланюк). Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній (Олесь Гончар). Рідна мова дається народові Богом, чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів (В.Захарченко). … Українське слово. Ти частка тих, що вже давно померли, їх кров живуща, їх жага нетлінна, безсмертне і величне, як Говерла, багате і дзвінке, як Україна (Д. Луценко). Яке то щастя — мати мову, якою створено «Кобзар»! Оту святу, многовікову — наш найдорожчий Божий дар!(Володимир Квітневий). Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю (Уїльям Джеймс). Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем (Vivian Green).

вівторок, 18 квітня 2017 р.

Обласна науково – методична конференція






Науково– методичною лабораторією гуманітарно-естетичних дисциплін комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» була проанонсована та проведена конференція «Технологізація сучасного освітнього процесу». Учителі української мови та літератури, музичного мистецтва, зарубіжної літератури зацікавлено слухали Анну-Марію Богосвятську, кандидата філологічних наук, т. в. о. завідувача кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка розкрила технологію біоадекватного уроку, де важливими є гармонія з навколишнім світом, колір, звуковий фон, смаковий настрій, тактильний імідж…

Видавець Дмитро Лебідь презентував науково-методичний журнал «Зарубіжна література в школах України», подякував учителям зарубіжної літератури, які працюють на Кіровоградщині, за надіслані матеріали.
Слухачі поглибили знання про кейс-технології, критичне мислення, міжпредметну інтеграцію. А сертифікований учитель-експерт, тренер «Майкрософт» Бойко Л.Б. із міста Кропивницького за допомогою презентації запропонувала використати Майнкрафт як засіб підготовки до ЗНО з української літератури.
Учасники конференції погодилися , що «освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності» (Роберт Кіосак).
Учитель Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст. №8

Нікітченко Л.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар